مجله سورین فربد

بینایی ماشین و اسکن صنعتی ثابت

بینایی ماشین و اسکن صنعتی ثابت

خلاصه­ اجرایی

مراکز انبارداری، توزیع و اجرا و محیط‌های کارگاه­های تولیدی، برای اینکه انتظاراتِ در حال تغییر مصرف‌کنندگان امروزی خود را برآورده کنند تغییر و تحولی اساسی را تحمل می­کنند. سازمان‌ها در مواجهه با انتظارات اجرای سریعتر، حجم بالاتر و معضلات مربوط به تداوم کمبود نیروی کار، بایستی عملیات­های خود را مدرن‌سازی کنند بلکه از این طریق بتوانند سرعت خود را حفظ کنند. برای این تلاش‌ها، راه‌حل‌های اسکنر صنعتی و بینایی ماشین ضروری هستند، این راه­ حل­ها از کاربردهای مختلفی مثل مرتب‌سازی با سرعت بالا، بازرسی، تأیید و راه‌حل‌های ردیابی و پیگیری پشتیبانی می‌کنند.

شرکت Zebra Technologies ، که در بحث شناسایی خودکار و راه­ حل­های ضبط داده، در جهان پیشگام است، در سال 2021 با راه‌اندازی چهار اسکنر صنعتی و سه دوربین هوشمند، وارد بازارهای اسکن صنعتی و بینایی ماشین شد و مهمترین شکاف و خلاء موجود در پرونده­ی کاری خود را حل کرد. زبرا خطوط جدید خود را با خرید همزمان Fetch Robotics و Adaptive Vision و توسعه­ی شبکه کانال PartnerConnect خود تقویت کرد که همه­ اینها بر اساس پیشنهادات موجودشان برای مدیریت دارایی­ های سازمان ساخته می­شود. Zebra که در این عرصه، جدیدترین بازیکن محسوب می­شود، جایگاه خود را در موقعیتی قوی میان فروشندگان اسکن بارکد صنعتی و بینایی ماشین تثبیت کرده است.

در ماه مه سال 2021، شرکت Zebra Technologies، با یک اعلامیه­ پنج قسمتی خبرهای مهمی را در زمینه­ اسکن صنعتی ثابت و بینایی ماشین منتشر کرد:

  1. واحد تجاری اسکنرهای صنعتی ثابت (FIS) را با چهار محصول ارائه کرد که سه مورد از آنها شاید به دوربین های هوشمند بینایی ماشین ارتقا پیدا کند.
  2. محصولات بینایی ماشین (MV) را با سه دوربین هوشمند جدید معرفی کرد.
  3. از Aurora، که یک پلتفرم جدید Zebra برای مدیریت اسکن صنعتی ثابت و راه حل های بینایی ماشین است رونمایی کرد.
  4. از خرید شرکت Adaptive Vision ، ارائه‌دهنده­ی نرم‌افزار برای توسعه برنامه‌های بینایی ماشین خبر داد.
  5. برنامه­ PartnerConnect را برای پشتیبانی از خطوط تولید اسکن صنعتی ثابت و بینایی ماشین خود توسعه داد.

Zebra به عنوان جدیدترین بازیکن در میان لیست کوتاه فروشندگان AutoID & Data Capture که هم راه­ حل های اسکن صنعتی ثابت و هم راه حل های بینایی ماشین را ارائه می دهند، با توجه به اندازه و وسعت عرضه­ مرتبط با آن، در این بخش از بازار جایگاهی قوی دارد. رهبران جهانی به شرح زیر هستند:

1-min (1)

از آنجایی که ضبط داده‌های بارکد در استفاده از فناوری حسگر دوبعدی، به تکامل رسیده است، شکاف سخت‌افزاری میان سخت‌افزار اسکن بارکد و سخت‌افزار بینایی ماشین به میزانی چشمگیر از بین رفته است. این موضوع فرصت‌هایی را برای صنایعی مثل تولید، لجستیک، خرده‌فروشی، مراقبت‌های بهداشتی و بسیاری از بخش‌های این صنایع (مانند لجستیک خودرو و تجارت الکترونیک) ایجاد می‌کند بلکه از راه‌حل‌های ساده‌تر، قدرتمندتر و کم‌هزینه‌تر برای ارائه­ی کارایی بیشتر در محیط‌های تجاری و صنعتی بهره ­برداری کنند.


صنایع و کاربردهای بینایی ماشین و اسکنر صنعتی ثابت

درحالی­که استفاده از اسکن صنعتی ثابت و بینایی ماشین همیشه در حال رشد و توسعه است، VDC کل کاربردها را به چهار نوع دسته ­بندی می‌کند:

  • تأیید: از تأیید کیفیت بارکدهای یک بعدی یا دو بعدی در مقابل استانداردهای منتشر شده تا تأیید یکپارچگی یک قطعه در یک فرآیند تولید متغیر است، تأیید کاربردی کلیدی است که به وسیله­ سیستم‌های بینایی ماشین و اسکن صنعتی انجام می‌شود.
  • بازرسی: سیستم های بینایی و اسکنرها با تشخیص سطح پُر بطری ها، لکه های روی جعبه ها، رنگ یا موقعیت برچسب ها و غیره، خوب یا بد بودن محصول را تعیین می کنند. سیستم‌های اسکن صنعتی ثابت و بینایی ماشین امروزی که با یادگیری عمیق اداره می‌شوند، بازرسان بسیار دقیق و سریعی هستند.
  • اتوماسیون و خودکارسازی: تسریع محیط های پیچیده، تولیدی و لجستیکی با حجم بالا در صنعت مدرن کاملاً ضروری است و سیستم های اسکن صنعتی ثابت و بینایی ماشین نقش مهمی در اتوماسیون کارخانه ها دارند از دسته بندی بسته با سرعت بالا و جابجایی بسته ها گرفته تا خودکارسازی دریافت و بارگیری کالا. سیستم روباتیکی که به کمک بینایی ماشین هدایت می ­شود، به سرعت در حال رشد است که به موجب آن ربات ها مجهز به دوربین هایی هستند تا سیگنال بازخوردی را به کنترل کننده ربات ارائه دهند تا بتوانند با دقت بیشتری به سمت هدف حرکت کند.
  • ردیابی و پگیری: تأیید، بازرسی و خودکار کردن جابجایی کالاها از طریق زنجیره تأمین، از کالاهای خام گرفته تا ساخت، توزیع، فروش و حتی به طور بالقوه بازخوانی و فراخواندن، دفع یا بازیافت بیش از پیش ضروری است. تلاش‌های سریال‌سازی و ترتیب برای اطمینان از قابلیت ردیابی برای مدیریت فراخوانی و سایر کاربردها، در بخش‌هایی مانند داروسازی، خودرو و تولید غذا و نوشیدنی یک نیاز رو به رشد است. راه حل های اسکن صنعتی و بینایی ماشین در سرتاسر خطوط تولید و بسته بندی و در محیط های زنجیره تامین یکپارچه شده ­اند تا قابلیت دید لازم از “منبع تا قفسه” را فراهم کنند.

این کاربردها در هر صنعتی گسترش پیدا می­کنند. بر اساس ردیابی VDC چند ساله ، صنایع زیر بر مبنای استفاده از اسکن صنعتی ثابت و بینایی ماشین هستند:

تولید

شرکت‌های تولیدی، پیشگام و برجسته­ راه‌حل‌های بینایی ماشین و اسکن صنعتی هستند. استراتژی‌های صنعت 4.0 منجر به افزایش سرمایه‌گذاری در اتوماسیون برای ایجاد فرآیندهای تولید کارآمدتر و با کیفیت بالاتر می‌شوند. از کنترل کیفیت گرفته تا انطباق صنعتی، بینایی ماشین و راه‌حل‌های اسکن صنعتی، فناوری‌های حیاتی را نشان می‌دهند – به خصوص زمانی که با تصویر پیچیده و تجزیه و تحلیل داده‌ها و راه‌حل‌های هوش مصنوعی ترکیب شوند. سیستم‌های بینایی مانند چشم عمل می‌کنند – و با هوش مصنوعی مغزها – اتوماسیون بیشتری را در کارخانه امکان‌پذیر می‌کنند.

خودروسازی

در بخش تولید، بخش خودرو بازار کلیدی و مهمی را برای راه‌حل‌های بینایی ماشین و اسکن صنعتی نشان می­دهد. از قابلیت ردیابی اجزای خودرو گرفته – که اغلب به طور مستقیم با شناسه های منحصر به فرد مشخص می­شود – تا بازرسی اجزای خودرو از جمله لاستیک ها، سیستم­های ایمنی، سیستم های قدرت و غیره، تولیدکنندگان خودرو با استفاده از راه حل­های بینایی ماشین و اسکن صنعتی به تولید کارآمدتر و با کیفیت بالاتر پی می­برند. طراحی مجدد نیز نیاز قابل توجهی برای بینایی و اسکن در خطوط مونتاژ ایجاد می کند. علاوه بر این، تغییر سریع به سمت EV باعث سرمایه‌گذاری در تولید مدرن و بسیار خودکار می‌شود که فرصت‌های بیشتری را برای راه‌حل‌های مبتنی بر بینایی ایجاد می‌کند.

خوردنیها و آشامیدنیها

سازمان های تولید کننده مواد غذایی و نوشیدنی از راه حل های بینایی ماشین و اسکن صنعتی بهره زیادی می­برند. بازرسی بصری خودکار اقلام – از مرغ گرفته تا چیپس سیب زمینی و تقریباً تمام مواد خوراکی دیگر – که از فرآیندهای تولید عبور می کنند سال هاست که برای دستیابی به تولید با حجم بالا حیاتی بوده است. سنسورها و دوربین‌های هوشمند امروزی که با یادگیری ماشین کار می­ کنند، در سرعت استقرار در این محیط‌ها به‌علاوه دقت بازرسی‌ها بسیار بهبود پیدا کرده ­اند. این امر مخصوصاً برای غذاهای غیریکنواختی مثل مرغ و چیپس بسیار مهم است. الزامات بهداشتی بیشتر در شرکتهای تولید مواد غذایی، به همراه کمبود نیروی کار، تقاضا برای سیستم‌های بینایی در غذا و نوشیدنی را بالا می­ برد.

لجستیک و تدارکات

تقریباً تمام شرکت‌ها – خرده‌فروشان و تولیدکنندگانِ برند – که فروشنده­ محصولات فیزیکی هستند در حال کشف راه‌های جدیدی برای رساندن کالاهای خود به مشتریانشان هستند. اکوسیستم لجستیک – از جمله خرده‌فروشان و عمده‌فروشانی که عملیات خود را انجام می‌دهند و از ارائه‌دهندگان تدارکات شخص ثالث (3PL) استفاده می‌کنند – زنجیره‌های تأمین پیچیده‌تر کالاها را ساده می‌کند. همانطور که شکل زیر نشان می­دهد، انبارها شاهد افزایش قابل توجهی در تعداد اقلامی که حمل می کنند، گردش موجودی و SKU خود هستند.

از بین تعداد زیادی بخش خرده‌فروشی که خواهان پیشرفت در لجستیک هستند، خواربار فروشی آنلاین به یکی از بزرگترین و چالش‌برانگیزترین بخش‌ها تبدیل شده است. با تبدیل شدن صندوقدارها به خریدار و خریداران به صندوقدار، خواربارفروشان باید فناوری بینایی ماشین و اسکن را به سرعت پیاده سازی کنند تا فروشگاه های خود را بی دردسر و سودآور اداره کنند. برای تمام بخش‌های خرده‌فروشی که به تدارکات نیاز دارند، پرکاربردترین موارد، وانت درون فروشگاه یا کنار جدول یا غیرحضوری، و تحویل و حمل و نقل است. بینایی ماشین در این موارد نقش ضروری را ایفا می­کند و به عنوان چشمی برای اجرا عمل می کند.

برای شرکت های مرتب سازی بسته ها و پست نیز فرصت­هایی وجود دارد. این فرستنده‌ها و فرستنده‌های دیگر از اسکن تونل همه جانبه استفاده می‌کنند و از 5 طرف اسکن انجام می­دهند تا بارکدهایی را که می‌تواند در هر جایی از بسته وجود داشته باشد، ضبط کند. این اپراتورهای لجستیک راه حل­های اسکن صنعتی خود را با افزودن نرم افزار بینایی و هوش مصنوعی بهبود می بخشند که تخصص آن تشخیص اقلام و بهینه سازی انتخاب توسط روبات ها و انسان ها می­باشد. کسب و کارهای تجارت الکترونیک می توانند بالغ بر یک میلیون آیتم داشته باشند. سیستم‌های بینایی ماشین بسته‌ها را ملاحظه می‌کنند و در مورد نحوه­ی انتخاب و جابجایی هر کالا تصمیم گیری می‌کنند، اندازه جعبه، دوام، نیروی بهینه مورد نیاز برای جابجایی و در عین حال شکستن اقلام و غیره را تعیین می‌کنند. این رشته «برنامه ­ریزی حرکت» نام دارد و حوزه ای است که در آن خلاقیت و نوآوری­های زیادی در حال وقوع است.

یکی دیگر از حوزه­ های توسعه و رشد در بحث حمل و نقل، لجستیک و انبارداری، بارگیری و تخلیه خودکار کامیون ها و هواپیماها به عنوان کانتینر بار است. این کار در حال حاضر بیشتر از طریق دست انجام می­شود و بسیاری از عملیات حمل و نقل بزرگ در حال آزمایش روش هایی برای استفاده از روبات های مجهز به بینایی و اسکن هستند که کار آن «نگاه کردن» به داخل کانتینر و «تصمیم گیری» برای گرفتن بسته های داخل آن است، و اطمینان حاصل می کنند که اقلام به درستی بارگیری یا تخلیه می شوند.

3-min

بعضی از شرکتهای پستی ، بسته یا کانتینری از بسته‌ها را می‌گیرند و آن را روی یک تسمه یا نوار نقاله می‌اندازند و کالاها را در یک ستون تصادفی قرار می‌دهند تا در یک ردیف قرار گیرند. کاربردهایی مرتبط با روبات وجود دارد که سپس بسته های روی تسمه نقاله را مرتب می­کنند و تمام موارد را در یک مسیر واحد قرار می­دهند. تمامی موارد فوق با پیشرفت نرم افزار هوش مصنوعی برای رباتیک امکان پذیر شده است.

در نهایت، کمبود فضای انبار قابل دسترس، محرک قابل توجهی در فناوری بینایی و اسکن در لجستیک است. خواه بحث شهری و یا برون شهری مطرح باشد، فضای مناسب بسیار پرهزینه است و/یا قابل دسترس نیست. روبات‌های متحرک مستقل و وسایل نقلیه هدایت‌شونده خودران، به اپراتورهای انبار این قابلیت را می­دهند تا با حذف تسمه‌های نقاله حجیم، فضای کمتری را اشغال کنند، که سرعت راه‌اندازی انبارهای جدید را بیشتر می‌کند.

اسکن صنعتی ثابت و ماشین بینایی: مکمل یا رقابتی؟

اسکن صنعتی ثابت: اسکنرهای صنعتی ثابت شامل راه حل های لیزری و مبتنی بر دوربین هستند که برای خواندن کدهای چاپ شده 1 بُعدی و 2 بُعدی و کدهای مستقیم علامت گذاری شده با قسمت (DPM) استفاده می شوند (نکته: اسکنرهای لیزری تنها توانایی خواندن کدهای 1 بعدی را دارند). اسکنرهای ثابت برای کاربردهایی استفاده می‌شوند که نیازی به نظارت مستمر کارگر ندارند و از پیکربندی‌های مختلفی مانند نصب روی تسمه، نصب در کناره‌های خطوط تولید یا در سیستم‌های اسکن تونلی سه یا پنج طرفه پشتیبانی می‌کنند. اسکنرهای ثابت از طریق روتکل فیلدباس با رایانه‌های شخصی، سرورها یا سیستم‌های فروشگاهی ارتباط برقرار می‌کنند.

بینایی ماشین: سیستم‌های بینایی ماشین بسیار ماژولار و متنوع هستند و معمولاً شامل سنسورهای تصویر، دوربین‌های هوشمند، سیستم‌های نورپردازی و برنامه‌های پردازش بینایی می‌شوند. انواع رایج و پرکاربرد راه حل های بینایی ماشین عبارتند از: سیستم های 1 بعدی و 2 بعدی علاوه بر دوربین های اسکن خطی. دوربین‌ها در رزولوشن‌های مختلف با راه‌حل‌هایی با وضوح بالاتر ارائه می‌شوند که تصاویر دقیق‌تری را با اندازه‌گیری دقیق‌تر ارائه می‌دهند.

مرز بین تصویربرداری دوبعدی به کمک اسکنرهای بارکد صنعتی و دوربین های هوشمند به عنوان بینایی ماشین محو شده است. در بسیاری از کاربردهای پیشرفته، یک دستگاه تصویربرداری دو بعدی، هر دو بارکد را برای شناسایی برنامه‌های کاربردی اسکن می‌کند، به علاوه تصاویر را می‌گیرد. یک ترکیب رایج، بارکد به اضافه­ OCR است که در مواد غذایی و نوشیدنی، ماشین‌های بسته‌بندی دارویی، مونتاژ برد الکترونیکی و نمونه‌های متعدد دیگر لازم است. یکی دیگر از موارد استفاده یا کاربردی، راه حل های بینایی ماشین با کارایی بالا بر روی تسمه های نقاله برای مرتب سازی و ردیابی است که می تواند بارکدها و متن OCR را با هدف افزودن اطلاعات بیشتر بخواند و تصاویر گرافیکی اختصاصی را تشخیص دهد که ویژگی­های خاص بسته ها مثل شکننده بودن، حمل مواد شیمیایی، مواد منفجره یا مواد قابل اشتعال را شناسایی می کند. تمام اطلاعات گردآوری شده به ایجاد یک رکورد جامع‌تر و کامل‌تر مربوط به مورد ردیابی شده، از جمله تصاویر، کمک می‌کند که در صورت بروز اختلافات ناشی از بسته‌های آسیب‌دیده، بعداً قابل بازیابی است.

چه تصویربرداری از بارکد و تصاویر عکاسی با یک تصویرگر انجام شود یا ترکیبی از بارکد اسکنر و دوربین های هوشمند باشد، اهمیت روزافزون و مزایای حاصل از ادغام این دو نوع ضبط داده، انتخاب فروشنده ای را برای کاربران مطلوب می کند که هر دو را ارائه دهد. مرز بین تصویربرداری دوبعدی توسط اسکنرهای بارکد صنعتی و دوربین های هوشمند به عنوان بینایی ماشین محو شده است. در بسیاری از کاربردهای پیشرفته، یک دستگاه تصویربرداری دوبعدی، هر دو بارکد را برای کاربرد‌های شناسایی اسکن می‌کند، همچنین تصاویر را ضبط می­کند. یک ترکیب متداول، بارکد به اضافه OCR است که در مواد غذایی و نوشیدنی، ماشین‌های بسته‌بندی دارویی، مونتاژ برد الکترونیکی و نمونه‌های متعدد دیگر لازم است. مورد کاربردی دیگر، راه حل های بینایی ماشین با کارایی بالا بر روی تسمه های نقاله برای مرتب سازی و ردیابی است که می تواند بارکدها و متن OCR را برای افزودن اطلاعات بیشتر بخواند و تصاویر گرافیکی اختصاصی را شناسایی کند که خصوصیات خاص بسته ها اعم از شکننده بودن، حمل مواد شیمیایی، مواد منفجره یا مواد قابل اشتعال را شناسایی می­کند. تمام اطلاعات گردآوری شده به ایجاد یک رکورد جامع‌تر و کامل‌تر مربوط به مورد ردیابی شده، از جمله تصاویر، کمک می‌کند که در صورت بروز اختلافات ناشی از بسته‌های آسیب‌دیده، بعداً قابل بازیابی می­باشد.

چه تصویربرداری از بارکد و تصاویر عکاسی با یک تصویرگر انجام شود یا ترکیبی از بارکد اسکنر و دوربین های هوشمند، اهمیت روزافزون و مزایای حاصل از ادغام این دو نوع ضبط داده، انتخاب فروشنده ای را برای کاربران مطلوب می کند که هر دو را ارائه دهد.

Zebra Spotlight

در ماه مه 2021، شرکت Zebra Technologies مجموعه­ جدیدی از راه حل های اسکن صنعتی ثابت و بینایی ماشین را راه اندازی کرد. ارزش بیشتر این شرکت به طیف گسترده‌تر راه‌حل‌های Enterprise Asset Intelligence بستگی دارد. مهندسین باید از Fetch برای روباتیک، MotionWorks برای مدیریت جریان کالا از منابع به فروشگاه ها، Profitech برای تجزیه و تحلیل، Cortexica برای هوش مصنوعی، Adaptive Vision برای اجرای سریع بینایی ماشین، Savanna برای داده های گردش کار و تجزیه و تحلیل به خصوص در حمل و نقل و تدارکات، به علاوه مجموعه‌های اصلی محصول Zebra برای محاسبات تلفن همراه، ضبط داده، چاپ بارکد، اسکن دستی، RFID و موارد دیگر اطلاع داشته باشند. مجموعه راه‌حل‌های کامل، نیازهای فعلی سازمان‌هایی را برطرف می‌کند که راه‌حل‌های اسکن صنعتی ثابت و بینایی ماشین را پیاده‌سازی می‌کنند و مهم‌تر از آن یک نقشه راه فناوری بلندمدت برای پیشرفت‌های آینده سیستم‌ها ارائه می­دهد.

راه حل های Enterprise Asset Intelligence شامل محاسبات تلفن همراه، چاپگرهای بارکد، اسکنرهای بارکد دستی، دستگاه های RFID و سایر محصولات و خدمات اتوماسیون و خودکارسازی است. ردیابی بلندمدت VDC از این فناوری‌ها، زبرا را به عنوان تامین‌کننده فناوری پیشگام در هر راه‌حل نشان می‌دهد.

Fetch Robotics: در ماه جولای سال 2021 معرفی شد، Zebra، Fetch  را با ربات‌های متحرک خودمختار (AMR) خریداری کرد که برای برداشت بهینه در مراکز تکمیل و مراکز توزیع، تحویل به موقع مواد در شرکتهای تولیدی  و خودکار کردن جابجایی مواد دستی استفاده می‌شود. Zebra Ventures بیش از یک سال قبل روی Fetch سرمایه‌گذاری کرده بود و با انجام این کار، Fetch AMR را در مجموعه راه‌حل‌های خود ادغام کرد. به محض خرید، این ربات ها بخشی از پیشنهاد Zebra هستند.

Savanna: داده‌ها را از چندین دستگاه مانند اسکن صنعتی ثابت، بینایی ماشین و ارائه اطلاعات دارایی سازمانی گردآوری و تجزیه و تحلیل می‌کند و از این طریق اطلاعات عملیاتی و تحلیلی در زمان واقعی را برای یک محیط انبار یا مرکز توزیع ارائه می­دهد.

Cortexica: راه حل های هوش مصنوعی بر پایه­ بینایی کامپیوتری را ارائه می دهد که عمدتاً به صنعت خرده فروشی خدمت می کند.

Adaptive Vision: نرم‌افزاری برای یادگیری ماشین و توسعه­ سریع برنامه‌های کاربردی در محیط‌های بینایی ماشین یا Machine Vision، برای ساده‌سازی و رونق دادن جریان عرضه.

Profitect: تجزیه و تحلیل تجویزی را ارائه می دهد که در درجه اول به صنعت خرده فروشی خدمت می کند، و در سایر صنایع کاربردهای احتمالی آتی دارد.

MotionWorks: جریان مستمر مواد و کالاها را بین سیستم‌های حمل و نقل کاربران و مراکز توزیع یا کارخانه‌های تولیدی آسانتر می‌کند، سرعت تراکنش دروازه‌ها را افزایش می‌دهد، بهره‌وری سوئیچر را بهبود می‌بخشد و تضمین می­کند که تریلرهای حمل‌ونقل در زمان مناسب به مکان‌های صحیح می‌روند.

محصولات و شرکای جدید اسکن صنعتی و بینایی ماشین ثابت Zebra

محصولات اولیه زبرا از یک سنسور بینایی هوشمند، دو دوربین هوشمند و چهار اسکنر صنعتی ثابت تشکیل شده است. سه تا از این اسکنرهای ثابت ممکن است به دوربین هوشمند بینایی ماشین ارتقا پیدا کنند. کاربردهای هدف از بازرسی و ردیابی و پیگیری گرفته تا اتوماسیون انبار در سراسر لجستیک و محیط های تولیدی متغیر می­باشند. سبد یا پرتفوی محصولات بینایی ماشین و اسکن صنعتی ثابت محصولات پلاگین و بازی سطح ورودی را تا راه حل های کلاس عملکرد (دوربین FS/VS40 و اسکنر FS/VS70) که برای نیازهای پیشرفته تر قابل تنظیم هستند، در بر می گیرد. این مجموعه تحت پشتیبانی Aurora می­باشد که یک پلتفرم نرم‌افزاری یکپارچه است که به کاربران اجازه می‌دهد اسکنرها و دوربین‌ها را پیاده‌سازی، استقرار و اجرا کنند.

تسریع کننده­ های محصولات جدید Zebra، خرید Adaptive Vision و برنامه کانال PartnerConnect هستند. Adaptive Vision نرم‌افزار و کتابخانه‌هایی را برای توسعه برنامه‌های بینایی ماشین فراهم می‌کند و به Zebra و شرکای آن، این قابلیت را می­دهد تا گزینه‌های توسعه سریع برنامه‌های بینایی ماشین را به مشتریان خود ارائه دهند. سادگی یکپارچه سازی و پشتیبانی از ویژگی های مهم راه­حل ها و رویکرد Zebra به این بازارها است. علاوه بر این، زِبرا یک مسیر تخصصی را در برنامه PartnerConnect خود ایجاد کرد تا از این محصولات اسکن صنعتی ثابت و ماشین بینایی پشتیبانی کند و در بازارهای کلیدی و مهم صنعتی و لجستیکی به فروش برساند.

درباره­ VDC Research

موسسه تحقیقاتی VDC Research که در سال 1971 تأسیس شد، بینش های عمیقی را برای فروشندگان فناوری، کاربران نهایی و سرمایه گذاران در سراسر جهان ارائه می­دهد. به عنوان یک شرکت مشاوره و تحقیقات بازار، موسسه VDC در زمینه AutoID، تحرک سازمانی، اتوماسیون صنعتی، و IoT و فناوری‌های تعبیه‌شده، از پیشرفته‌ترین‌ها در صنعت است و به مشتریان مان کمک می‌کند تا با قاطعیت تصمیم‌گیری کنند. روش‌های ما، با ارائه­ی گزارش‌های سندیکا و مشاوره­ی سفارشی، پیش‌بینی‌های دقیق و رهبری فکری بی‌نظیر را برای بازارهای عمیقاً فنی ارائه می­دهد. شرکت VDC در Natick، ماساچوست واقع شده است این شرکت به روابط شخصی نزدیک خود با مشتریان می بالد و توجه خاصی به جزئیات دارد و چشم انداز منحصر به فردی را ارائه می­دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست