انواع دوربین

دوربین اسکن منطقه ای:

دوربین های اسکن منطقه ای ( Area Scan ) در بسیاری از سیستم های بینایی ماشین استفاده می شود. ما انتخاب گسترده ای از دوربین های اسکن منطقه با وضوح ، نرخ فریم و رابط های مختلف را به شما ارائه می دهیم.

مشاوران  ما به شما کمک می کنند تا دوربین مناسب را برای نوع کاربرد خود پیدا کنید.

بین سنسورهای تک رنگ یا رنگی ، یا بین دوربین های مادون قرمز یا حساس به اشعه ماوراء بنفش بتوانید انتخاب مناسب داشته باشید. شاید عوامل دیگری مانند اندازه پیکسل ، رفتار نویز یا حالت های تریگر برای شما مهم باشد؟

آیا در مورد انواع دوربین های ما سوالی دارید؟

شما می توانید برای اطلاعات دقیق و به روز با ما در تماس باشید.

vision-fun1-min
دوربین USB3.0
vision-fun-Gige
دوربین Gige
vision-fun-CameraLink
دوربین CameraLink
vision-fun-10Gige
دوربین 10Gige
vision-fun-CoaXPress
دوربین CoaXPress
vision-fun-CameraLink
دوربین CameraLink

دوربین اسکن خطی :

دوربین های اسکن خطی  ( Line Scan ) یک سنسور تک خطی تعداد زیادی از خطوط منفرد را به سرعت پشت سر هم ضبط می کند. به این صورت که با حرکت جسم بر روی کانوایر ( دوربین ثابت ) یا حرکت دوربین بر روی جسم ( جسم ثابت ) ، یک تصویر دو بعدی ایجاد می شود و به یک کامپیوتر ارسال می شود. این فرایند برای گرفتن اجسام در حال حرکت ایده آل است.

vision-Gige
دوربین اسکن خطی Gige
دوربین اسکن خطی Gige
دوربین اسکن خطی  CameraLink

دوربین سه بعدی :

دوربین های سه بعدی اجازه می دهد تا اطلاعات سه بعدی از اجسام مورد نظر گرفته شود. این کار با روشهای مختلفی از جمله پروفایل لیزری ، پروجکشن ، تصویربرداری استریو یا زمان پرواز  (Time Of Flight )انجام می شود.

البته ، می توانید به تخصص ما در تمام جنبه های بینایی ماشین اعتماد کنید. کارشناسان ما مشاوره های شخصی و مستقل در زمینه دوربین های سه بعدی ارائه می دهند و اجزای مناسب را توصیه می کنند. در صورت داشتن هرگونه سوال ، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

vision 3d

دوربین های هوشمند :

این دوربین ها عمدتا همان دوربین های اسکن منطقه ای هستند و به ندرت از دوربین های اسکن خطی در این نوع دوربین استفاده می شود. در این دوربین ها به غیر از دریافت تصویر ، پردازش کامل تصویر نیز در داخل دوربین انجام می شود. نتایج و داده های اندازه گیری شده از طریق رابط ها و پروتکل های مختلف مستقیماً به PLC ، کنترل ربات و غیره منتقل می شوند. فقط یک رایانه شخصی برای راه اندازی سیستم مورد نیاز است.

vision Smart

دوربین بارکدخوان :

دوربین های بارکدخوان با توجه به  اندازه کوچک ، تصاویر با کیفیت بالا و عملکرد تشخیص با کارایی بالا را دارا می باشند. می توان آن را کاملاً در تجهیزات ماشین آلات اتوماتیک و سایر کاربرد های بارکدخوان در خط مونتاژ جاسازی کرد.

عملکرد خواندن قابل اعتماد

از چندین نماد کدهای 1D و 2D و حکاکی لیزری ، جوهر افشان و سایر انواع کدهای DPM پشتیبانی می کند.

نرخ فریم رمزگشایی می تواند تا 20 فریم در ثانیه برسد ، و سرعت خواندن کد می تواند به اندازه 45 کد در ثانیه باشد ، و عملکرد خواندن کارآمد و قابل اعتماد را ارائه می دهد.

Barcode reader camera
Barcode reader camera2

دوربین های متعددی از تولیدکنندگان برتر تجهیزات ویژن وجود دارد که با توجه به نوع کاربرد ، می توان از تولیدکننگان مختلف با توجه به قیمت و کیفیت، دوربین مناسب را انتخاب نمود. شرکت سورین فربد با توجه به شبکه تامین ، مشاوره در انتخاب تجهیزات مناسب و همچنین تجربه اجرای پروژه های بینایی ماشین با برندهای مختلف ، می تواند شما را در تصمیم گیری بهتر در رابطه با خرید دوربین های صنعتی همراهی کند.

logo
logo
logo
logo
logo
فهرست