شیشه ویال چیست؟

ویال یک ظرف کوچک است که معمولاً از شیشه یا پلاستیک ساخته شده است. برخلاف لوله‌های معمول جمع‌آوری خون، ممکن است به شکل لوله یا بطری باشد و کف آن صاف باشد. ویال ها با درپوش های مختلف برای برآوردن شرایط نگهداری یا جابجایی خاص در دسترس هستند. ویال ها معمولاً برای نگهداری داروها یا نمونه های آزمایشگاهی استفاده می شوند.

یکی از نکات مثبت استفاده از ویال شیشه ای دوام و اندازه کوچک آن است. همچنین از آنجایی که ویال شیشه ای خاصیت ضدشیمیایی دارد، گزینه مناسبی برای نگهداری برخی داروها می باشد و تمامی خواص داروها در ویال های شیشه ای کاملا حفظ می شود.

vial glass

بازرسی کامل کیفی شیشه ویال

وقتی صحبت از تولید شیشه لوله‌ای برای صنعت داروسازی می‌شود، استانداردهای بالایی برای اطمینان از اینکه محصولات قادر به انجام عملکردهای خاص و حیاتی هستند، وضع می‌شوند.

ویال ها نقش مهمی در بسته بندی دارویی دارند. اگر آلودگی، عیوب ظاهری یا هندسی تولید شما را به خطر بیندازد، می‌تواند تأثیر تعیین‌کننده‌ای بر یکپارچگی ویال‌هایی که تولید می‌کنید داشته باشد.

برای از بین بردن عیوب در محصولات خود، رعایت استانداردهای کنترل کیفیت ثابت و برآورده کردن نیازهای مشتری، به یک راه حل جامع کنترل کیفیت ویال نیاز دارید.

سیستم های بازرسی بینایی می توانند عیوب ابعادی یا ظاهری ویال های شیشه ای دارویی را تشخیص دهند. همچنین می تواند به کنترل ابعادی ویال برای اطمینان از کیفیت برتر کمک کند. بازرسی 100٪ بینایی می تواند عیوب “قابل مشاهده” را حتی در موارد بسیار کوچک تشخیص دهد.

بازرسی بینایی با سرعت بالا و 100% می تواند عیوب را حتی زمانی که 100 میکرومتر یا کوچکتر باشد، تشخیص دهد. سیستم‌های پیشرفته موجود حتی می‌توانند عیوب نامرئی را که در خود محصول تعبیه شده یا بسیار کوچک هستند که با چشم انسان دیده می‌شوند، شناسایی کنند.

vial
vial glass

مطمئن ترین روش غیر تماسی برای بالاترین سطح کنترل کیفیت

با کمک فناوری بینایی ماشین می توان انواع مختلفی از بازرسی ها را برای محصولات دارویی تعریف کرد. با مکانیزه کردن فرآیند کنترل کیفیت محصولات می توان افزایش چشمگیری در سرعت بازرسی بدون خطای انسانی را تجربه کرد و جدای از آن می توان فرآیند کیفیت محصولات را در قالب های آماری مفید مدیریت کرد.

سیستم بازرسی ظاهر و اندازه با استفاده از سیستم بینایی ماشین

 • رد خودکار قطعات معیوب
 • سطح کیفیت قابل تنظیم
 • سیستم کالیبراسیون خودکار
 • بازرسی هر قطعه بصورت مجزا
 •  اندازه گیری و آمار در زمان واقعی
vial 2
vial 23
vial 22
vial 21

ویژگی ها

 • قابلیت تعریف محصول و ذخیره تنظیمات برای هر محصول
 • گزارش آمار کل تولید و محصولات معیوب به تفکیک
 • علامت گذاری مناطق معیوب روی صفحه نمایش
 • چیدمان منظم محصولات سالم
 • سیستم ریجکت خودکار
 • نرم افزار کاربرپسند

ردهای نادرست – نه متشکرم!

ویال های معیوب در مراحل اولیه فیلتر می شوند تا از رسیدن به پردازش بیشتر جلوگیری شود. این یک فاکتور هزینه مهم برای شما است، زیرا از پر شدن ظروف معیوب با داروهای گران قیمت جلوگیری می کند.

با استفاده از این دستگاه، دوربین های پرقدرت و الگوریتم های هوشمند به طور قابل اعتمادی عیوب را تشخیص می دهند و رد کاذب را به حداقل می رساند. اما این همه چیز نیست. همچنین می توانید از داده های بازرسی جمع آوری شده برای تجزیه و تحلیل و بهینه سازی فرآیندها استفاده کنید.

vial 4
فهرست