کاربرد ربات های صنعتی در صنایع پزشکی و دارویی

برای هر محصولی که سلامت انسان را تحت تأثیر قرار دهد ، استانداردهای کیفیت را نمیتوان بصورت صدرصد رعایت نمود. خواه در حال تولید ایمپلنت یا تولید قرص باشید ، با ربات های صنعتی برای فناوری پزشکی و ساخت دارو ، می توانید حداکثر دقت و سرعت ، همچنین ایمنی ، انتشار ذرات کم و تمیز بودن سطوح را داشته باشید.

اگر یک موسسه تحقیقاتی باشید که به دنبال راه حل های خاص اتوماسیون هستید ، همین امر صادق است. اگر مثلاً بخواهید دست زدن به مواد خطرناک را در کلینیک یا داروخانه بیمارستان خود انجام دهید و اهمیت زیادی برای ایمنی اپراتور و کارایی بالا داشته باشید ، ربات های صنعتی شش محور ، FAST Picker یا SCARA برای محیط های تمیز یا استریل – گزینه مناسبی هستند.

مراقبت از بیمار

ربات های عملیاتی ، ربات های پزشکی یا ربات های کمکی برای جراحی – آنچه مهم است فقط دقت است.

ربات های با دقت بالا به عنوان دستیار پزشکی و جراحی

دستان کمک کننده دوباره تعریف شدند: آنچه که از مدتها قبل در صنعت به عنوان یک روش استاندارد شناخته می شود ، اکنون یافتن کاربردهای جدید در زمینه پزشکی است. ربات های پزشکی نه تنها در تولید دارو بلکه در اتاق عمل نیز در حال پیشرفت هستند. اگر شما به عنوان یک پزشک به ربات هایی با دقت بالا ، ساکت و انعطاف پذیر نیاز دارید که همه معیارهای شرایط جراحی استریل را نیز دارند ، ما بهترین ربات را به شما معرفی میکنیم.

رباتهاص صنعتی در صنایع پزشکی

تجهیزات پزشکی

دبورینگ ، پولیش ، قالب تزریق پلاستیک – ربات های صنعتی ، کیفیت ، دقت و بهره وری را ترکیب می کنند.

فرمول آینده: ربات برای تجهیزات پزشکی

به عنوان یک تولید کننده دستگاه پزشکی ، شما انتظار دارید که شریک اتوماسیون شما تخصص بین رشته ای داشته باشد. و ما بعنوان مهندس مکانیک افتخار می کنیم که با ترکیب تخصص های مختلف با درک علمی و کمال فنی توانسته ایم به راه حل های رباتیک برای فرآیندهای ایمن و کارآمد دست پیدا کنیم.

ما خوشحالیم که شریک و تامین کننده شما برای کاربردهای رباتیک مانند پردازش کاشت های پیچیده ارتوپدی هستیم. شما کارهای پیشرفته تری پیدا می کنید و کارمندان خود را از انجام کارهای تکراری راحت می کنید. ربات های ما همچنین یک گزینه عالی برای دستگاه های تزریق پلاستیک یا مونتاژ دستگاه های اندازه گیری فشار خون ، دستگاه تنظیم کننده ضربان قلب و کیسه های تزریق هستند.

صنایع پزشکی 2

داروسازی و بیوتکنولوژی

زمان کار و بسته بندی کیسه های تزریق ، سرنگ ها و ویال ها را کوتاه کنید.

عملکرد پیشرفته در تولید داروها

عملکرد ، ایمنی اپراتور و حداکثر کیفیت محصول – این همان چیزی است که شما از یک راه حل اتوماسیون با کمک ربات انتظار دارید. آنچه سورین فربد را متمایز می کند ، تخصص فنی ما است.

فرآیندهای تولید دارو ، اعم از هندلینگ بسته بندی های اولیه مانند سرنگ و کیسه های تزریق یا بسته بندی های ثانویه مانند جعبه های تاشو و کارتن را بهینه سازی می کنیم . ما هر دو راه حل ساده و پیچیده را برای بارگیری و تخلیه در ماشین ها و سیستم های شما پیاده سازی می کنیم تا به کیفیت و کارایی قاطعانه برسیم.

صنایع پزشکی 2

تحقیقات و توسعه پزشکی

راه حل هایی برای طرح های مطالعه پیچیده فنی و شرایط تحقیق مدرن

تحقیق و توسعه: به زودی ربات ها ضروری خواهند بود

ضرب الاجل و دقت در تحقیق و توسعه از هر جنبه ای بسیار مهم است. اگر شما یک موسسه تحقیقاتی یا شرکتی هستید که به دنبال راه حل های اتوماسیون هستید ، به مکان مناسب رسیده اید. اگر به عنوان مثال ، تجارت شما شامل تهیه سلول برای روش های اندازه گیری سرعت جریان بالا یا پر کردن محیط کشت باشد ، ما می توانیم به شما کمک کنیم.

اگر هنوز کارهای پیچیده را به صورت دستی انجام می دهید ، سورین فربد می تواند راه حل مناسبی برای اتوماسیون آنها ارائه دهد. البته ، ما به عنوان یک شرکت با سنت دیرینه در زمینه نوآوری با کمک ربات نیز دارای تجربه اجرائی هستیم.

صنایع پزشکی

اتوماسیون بیمارستان

ایمنی و عملکرد برای آپشن های درمانی پیشگام که به نفع بیماران است.

کنترل ایمن عوامل شیمی درمانی: ربات ها در داروخانه

اگر شما یک داروساز ، لجستیک یا پزشک هستید ، از مزایای مدیریت خودکار دارو ، سیستم های جمع آوری و درمان بیمار با کمک ربات آگاه هستید. بازوهای رباتیک جایگزین قابل اعتمادی برای دست انسان در وظیفه چالش برانگیز توزیع داروهای سیتوستاتیک و آنکولوژی است. اگر می خواهید کارمندان خود را از انجام کارهای تکراری در تولید داروهای شیمیایی راحت کنید ، ما طیف گسترده ای از راه حل های رباتیک داریم.

علاوه بر پر کردن سرنگ یا کیسه های تزریق ، ربات ها هم در مرحله آماده سازی و هم در دوز مصرفی ، داروهای سمی را به صورت ایمن کنترل می کنند. این فشار کاری کارمندان شما را کاهش می دهد ، در حالی که خطرات سلامتی آنها را نیز کاهش می دهد.

صنایع دارویی
فهرست